STMicroelectronics
Producto No:
LM319DT
Fabricante:
Paquete:
14-SO
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 14SO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.4155
$1.4155
10
$1.2635
$12.635
25
$1.19928
$29.982
100
$0.98496
$98.496
250
$0.92074
$230.185
500
$0.813675
$406.8375
1000
$0.64238
$642.38
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Propagation Delay (Max) | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Output Type | Open-Collector, Open-Emitter, TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Voltage - Input Offset (Max) | 8mV @ ±15V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 5V ~ 30V, ±2.5V ~ 15V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 1µA @ ±15V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 12.5mA |
| Base Product Number | LM319 |