Hogar / Fixed Inductors / LMLP04B4M680CTAS
minImg
LMLP04B4M680CTAS
KYOCERA AVX
Producto No:
LMLP04B4M680CTAS
Fabricante:
KYOCERA AVX
Descripción:
FIXED IND 68UH 320MA 1 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 470mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 320 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1Ohm
Inductance 68 µH