Essentra Components
Producto No:
LMSP-3-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 3/16"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.285
$0.285
5
$0.247
$1.235
10
$0.20615
$2.0615
25
$0.19418
$4.8545
50
$0.18582
$9.291
100
$0.16511
$16.511
250
$0.156864
$39.216
500
$0.148618
$74.309
1000
$0.140362
$140.362
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, LMSP |
| Mounting Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Length - Overall | 0.719" (18.26mm) |
| Between Board Height | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LMSP-3 |