Essentra Components
Producto No:
LMSP-5-19
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 5/16"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.4275
$0.4275
5
$0.3667
$1.8335
10
$0.3059
$3.059
25
$0.28728
$7.182
50
$0.27531
$13.7655
100
$0.244625
$24.4625
250
$0.232408
$58.102
500
$0.220172
$110.086
1000
$0.207946
$207.946
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, LMSP |
| Mounting Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Length - Overall | 0.841" (21.37mm) |
| Between Board Height | 0.313" (7.95mm) 5/16" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LMSP-5 |