Essentra Components
Producto No:
LMSP-6-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 3/8"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.304
$0.304
5
$0.2603
$1.3015
10
$0.2166
$2.166
25
$0.2033
$5.0825
50
$0.19475
$9.7375
100
$0.173185
$17.3185
250
$0.164502
$41.1255
500
$0.155838
$77.919
1000
$0.147174
$147.174
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, LMSP |
| Mounting Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Length - Overall | 0.904" (22.97mm) |
| Between Board Height | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LMSP-6 |