GAPTEC Electronic
Producto No:
LMTM78_6.5-0.5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
DC-DC POL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.9
$1.9
5
$1.8696
$9.348
10
$1.843
$18.43
25
$1.78904
$44.726
50
$1.7347
$86.735
100
$1.68055
$168.055
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Voltage - Input (Min) | 8V |
| Package / Case | 6-SMD Module |
| Efficiency | 91% |
| Mfr | GAPTEC Electronic |
| Features | Adjustable Output, Remote On/Off |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Approval Agency | CE |
| Voltage - Output 1 | 6.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.35" L x 0.28" W x 0.12" H (9.0mm x 7.0mm x 3.1mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Control Features | - |
| Series | LMT78_0.5 |
| Power (Watts) | 3.25 W |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Standard Number | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |