Hogar / RF Filters / LP0AA1670A700
minImg
LP0AA1670A700
KYOCERA AVX
Producto No:
LP0AA1670A700
Fabricante:
KYOCERA AVX
Descripción:
SIGNAL CONDITIONING 1670 MHZ SIZ
En stock : 224
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Insertion Loss -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Height (Max) 0.022" (0.56mm)
Product Status Not For New Designs
Series LP
Package / Case 16-ULGA
Bandwidth -
Mfr KYOCERA AVX
Ripple -
Frequency 1.67GHz