Hogar / RF Filters / LP0AA6160A7TR\250
minImg
LP0AA6160A7TR\250
KYOCERA AVX
Producto No:
LP0AA6160A7TR\250
Fabricante:
KYOCERA AVX
Descripción:
RF FILTER LO PASS 6.16GHZ 16ULGA
Guía del usuario
Insertion Loss -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Height (Max) 0.022" (0.56mm)
Product Status Active
Series LP
Package / Case 16-ULGA
Bandwidth -
Mfr KYOCERA AVX
Ripple -
Frequency 6.16GHz