Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
LP103M025H3P3
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.389
$4.389
10
$3.95105
$39.5105
50
$3.42399
$171.1995
100
$2.984995
$298.4995
500
$2.458239
$1229.1195
1000
$2.28265
$2282.65
2500
$2.238751
$5596.8775
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.333 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50mOhm @ 120Hz |
| Ratings | - |
| Series | LP |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.6663 A @ 100 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 10000 µF |
| Package | Bulk |