LQW15AN4N3C00D
Murata Electronics
Producto No:
LQW15AN4N3C00D
Descripción:
FIXED IND 4.3NH 750MA 70MOHM SMD
En stock : 23844
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 25 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.2nH
Current Rating (Amps) 750 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 70mOhm Max
Inductance 4.3 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 10GHz