Bel Power Solutions
Producto No:
LR2320-9
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X12V 300W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$765.206
$765.206
5
$752.0086
$3760.043
10
$738.815
$7388.15
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 71°C |
| Input Type | AC |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | 12V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 2.84 kV |
| Minimum Load Required | No |
| Approval Agency | cCSAus, CE |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Size / Dimension | 6.60" L x 4.40" W x 2.40" H (168.0mm x 111.0mm x 60.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 10A, 10A |
| Number of Outputs | 2 |
| AC Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Series | Melcher LR (240W) |
| Power (Watts) | 300W |
| Efficiency | 90% |
| Mfr | Bel Power Solutions |
| Features | Adjustable Output, Universal Input |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LR2320 |