LSE240D8
Sensata-Crydom
Producto No:
LSE240D8
Fabricante:
Sensata-Crydom
Paquete:
4-SIP
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 8A 24-280V
En stock : 20
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Current 8 A
Termination Style PC Pin
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 24 V ~ 280 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 4-SIP
Series LS
Package / Case 4-SIP
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 20 ~ 28VDC