LST3207VL2NT1
Littelfuse Inc.
Producto No:
LST3207VL2NT1
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR SPD 320V 75KA SURGE
Guía del usuario
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 320VAC
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Form Module Only
Approval Agency UL
Voltage - Protection Rating (VPR) 1 kV