Analog Devices Inc.
Producto No:
LT1013DN8#PBF
Fabricante:
Paquete:
8-PDIP
Lote:
-
Descripción:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.472
$5.472
10
$4.9115
$49.115
25
$4.64284
$116.071
100
$4.02382
$402.382
250
$3.81748
$954.37
500
$3.425396
$1712.698
1000
$2.888893
$2888.893
2500
$2.744446
$6861.115
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 44 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 0.4V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 350µA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 15 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 60 µV |
| Series | LT® |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 20 mA |
| Base Product Number | LT1013 |