LT1125CSW
Analog Devices Inc.
Producto No:
LT1125CSW
Paquete:
16-SO
Descripción:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SO
Guía del usuario
Voltage - Supply Span (Max) 44 V
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Output Type -
Slew Rate 4.5V/µs
Gain Bandwidth Product 12.5 MHz
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 2.3mA (x4 Channels)
Current - Input Bias 8 nA
Product Status Active
Supplier Device Package 16-SO
Voltage - Input Offset 30 µV
Series LT®
Package / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Voltage - Supply Span (Min) 8 V