Analog Devices Inc.
Producto No:
LT1211IS8#PBF
Fabricante:
Paquete:
8-SO
Lote:
-
Descripción:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.215
$9.215
10
$8.32675
$83.2675
25
$7.93934
$198.4835
100
$6.893675
$689.3675
250
$6.58388
$1645.97
500
$6.002936
$3001.468
1000
$5.228363
$5228.363
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 7V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 14 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.8mA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 50 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Voltage - Input Offset | 150 µV |
| Series | LT® |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Base Product Number | LT1211 |