Analog Devices Inc.
Producto No:
LT1469CN8#PBF
Fabricante:
Paquete:
8-PDIP
Lote:
-
Descripción:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.3145
$11.3145
10
$10.39775
$103.9775
25
$9.96664
$249.166
100
$8.781515
$878.1515
250
$8.350538
$2087.6345
500
$7.811812
$3905.906
1000
$7.165308
$7165.308
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 9 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 22V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 90 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 4.1mA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 3 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 50 µV |
| Series | LT® |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 22 mA |
| Base Product Number | LT1469 |