Analog Devices Inc.
Producto No:
LT1513-2IT7#PBF
Fabricante:
Paquete:
TO-220-7
Lote:
-
Descripción:
IC BAT CHG MULT-CHEM 1CL TO220-7
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$12.2075
$12.2075
10
$11.2214
$112.214
25
$10.75666
$268.9165
100
$9.477485
$947.7485
250
$9.012308
$2253.077
500
$8.430851
$4215.4255
1000
$7.733124
$7733.124
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Battery Pack Voltage | 20V (Max) |
| Charge Current - Max | 2A |
| Number of Cells | 1 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220-7 |
| Series | - |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | TO-220-7 Formed Leads |
| Voltage - Supply (Max) | 25V |
| Battery Chemistry | Multi-Chemistry |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Programmable Features | - |
| Interface | - |
| Base Product Number | LT1513 |