Analog Devices Inc.
Producto No:
LT1610CMS8#PBF
Fabricante:
Paquete:
8-MSOP
Lote:
-
Descripción:
IC REG BST SEPIC ADJ 450MA 8MSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.65
$6.65
10
$5.9755
$59.755
25
$5.64908
$141.227
100
$4.896015
$489.6015
250
$4.644892
$1161.223
500
$4.167859
$2083.9295
1000
$3.515057
$3515.057
2500
$3.339307
$8348.2675
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 8V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 450mA (Switch) |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost, SEPIC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 30V (Switch) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 0.9V |
| Series | - |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Frequency - Switching | 1.7MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.23V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT1610 |