Analog Devices Inc.
Producto No:
LT1639CN#PBF
Fabricante:
Paquete:
14-PDIP
Lote:
-
Descripción:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.842
$9.842
10
$8.89485
$88.9485
25
$8.48122
$212.0305
100
$7.364115
$736.4115
250
$7.033154
$1758.2885
500
$6.412595
$3206.2975
1000
$5.585164
$5585.164
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 44 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.4V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.2 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 205µA (x4 Channels) |
| Current - Input Bias | 20 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 350 µV |
| Series | LT® |
| Package / Case | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Base Product Number | LT1639 |