Hogar / Voltage Reference / LT6654AHS6-3.3#TRMPBF
minImg
LT6654AHS6-3.3#TRMPBF
Analog Devices Inc.
Producto No:
LT6654AHS6-3.3#TRMPBF
Paquete:
TSOT-23-6
Descripción:
IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6
En stock : 2630
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Noise - 0.1Hz to 10Hz 1.7ppmp-p
Output Type Fixed
Tolerance ±0.05%
Current - Output 10 mA
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 600µA
Temperature Coefficient 10ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TSOT-23-6
Reference Type Series
Noise - 10Hz to 10kHz 2ppmrms
Series -
Package / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Mfr Analog Devices Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.3V
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Input 3.8V ~ 36V