LTR100JZPJ331
Rohm Semiconductor
Producto No:
LTR100JZPJ331
Fabricante:
Rohm Semiconductor
Paquete:
1225
Descripción:
RES 330 OHM 5% 2W 1225
En stock : 4000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 330 Ohms
Series LTR
Power (Watts) 2W