LTR50UZPF3002
Rohm Semiconductor
Producto No:
LTR50UZPF3002
Paquete:
2010
Descripción:
RES SMD 30K OHM 1W 2010 WIDE
En stock : 3148
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 30 kOhms
Series LTR
Power (Watts) 1W