LU5-100-500
Rosenberger
Producto No:
LU5-100-500
Fabricante:
Rosenberger
Descripción:
CBL ASSY 1.85MM PLUG-PLUG 19.69"
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type RTK 092
1st Connector 1.85mm Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 1.85mm Plug
1st Connector Mounting Type -
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style 1.85mm to 1.85mm
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 70 GHz