LU7-056-600
Rosenberger
Producto No:
LU7-056-600
Fabricante:
Rosenberger
Descripción:
CBL ASSY 3.5MM-NTYPE J-J 23.62"
Guía del usuario
Operating Temperature 20°C ~ 26°C
Cable Type RTK 162
1st Connector 3.5mm Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector N-Type Jack
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 23.62" (600.00mm)
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style 3.5mm to N-Type
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 18 GHz