LW500230
LabTech Inc.
Producto No:
LW500230
Fabricante:
LabTech Inc.
Descripción:
H50-500 Recirculating Chiller
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -5°C ~ 35°C
Series H50
Flow Rate 0.9GPM (3.5LPM)
Product Type Active, Recirculating Chiller
Voltage 230VAC
Mfr LabTech Inc.
Dimensions - Overall 19.00" L x 10.00" W x 19.00" H (482.6mm x 254.00mm x 482.6mm)
Features Temperature Control
Package Tape & Box (TB)
Power - Cooling 500 W