M22-CW-24A
Omron Automation and Safety
Producto No:
M22-CW-24A
Descripción:
PILOT LIGHT SQUARE WHT 24VAC/DC
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP65
Termination Style -
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.88" (22.35mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings AC/DC
Lens Style Square with Flat Top
Series M22
Type LED
Voltage 24V
Mfr Omron Automation and Safety
Features -
Lens Color White
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 8mA
Lens Size 25.60mm