M22-FG-24A
Omron Automation and Safety
Producto No:
M22-FG-24A
Descripción:
PILOT LIGHT 24V LED ROUND GREEN
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP65
Termination Style -
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.88" (22.35mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Ratings AC/DC
Lens Style Round with Flat Top
Series M22
Type LED
Voltage 24V
Mfr Omron Automation and Safety
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 8mA
Lens Size 29.70mm Dia