Hogar / Pushbutton Switches / M22FP-MSB01-E30-Y-<I>
minImg
M22FP-MSB01-E30-Y-<I>
Moujen
Producto No:
M22FP-MSB01-E30-Y-<I>
Fabricante:
Moujen
Descripción:
FLAT PB-MOM-1B-LED-YELLOW-<I>
En stock : 400
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 20
Guía del usuario
Illumination Type, Color LED, Yellow
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Actuator Marking I
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Termination Style Screw Terminal
Actuator Type Round, Button, Flush
Panel Cutout Dimensions Circular - 22.30mm Dia
Current Rating (Amps) 6A (AC), 3A (DC)
Circuit SPST
Mounting Type Panel Mount, Front
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) 12 ~ 30 VAC/DC
Series M22
Voltage Rating - DC 24 V
Type Standard, Illuminated
Voltage Rating - AC 230 V