M30-9050099
Harwin Inc.
Producto No:
M30-9050099
Fabricante:
Harwin Inc.
Descripción:
M30-100 SKT/SKT 30AWG 150MM
Guía del usuario
Number of Rows 1
Color Red
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 30 AWG
Series -
Length 5.90" (149.86mm)