M3467-B-16
RAF Electronic Hardware
Producto No:
M3467-B-16
Descripción:
METRIC THUMB SCREWELECTRO TIN8MM
Guía del usuario
Length - Below Head 0.433" (11.00mm)
Head Diameter 0.315" (8.00mm)
Drive Type -
Material Brass
Thread Size M3x0.5
Product Status Active
Series -
Length - Overall 0.630" (16.00mm)
Type Thumb Screw
Head Height 0.197" (5.00mm)