M50-3301342
Harwin Inc.
Producto No:
M50-3301342
Descripción:
CONN RCPT 26POS IDC 30AWG GOLD
En stock : 10927
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 26
Color -
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Holder
Product Status Active
Wire Gauge 30 AWG
Series Archer M50
Wire Type Ribbon Cable
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)