M50-3800542
Harwin Inc.
Producto No:
M50-3800542
Descripción:
CONN DIP HDR IDC 10P 30AWG VERT
En stock : 774
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Board-Side Pitch 0.050" (1.27mm)
Color -
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Wire Gauge 30 AWG
Series Archer M50
Cable Pitch 0.025" (0.64mm)