M55-8006842-0300A
Harwin Inc.
Producto No:
M55-8006842-0300A
Fabricante:
Harwin Inc.
Descripción:
CBL ASSEM 1.27MM 68POS F-F 300MM
En stock : 143
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Number of Rows 2
Usage -
Number of Positions 68
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series -
Length 0.984' (300.00mm, 11.81")