M7C-2000-595-PL
Brady Corporation
Producto No:
M7C-2000-595-PL
Fabricante:
Brady Corporation
Descripción:
LABEL 2" X 50' VINYL PL
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Printer Name BMP71, M710, M7-R4400-WT
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 50' (15.2m)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Vinyl
Package Box
Label Type Continuous
Width 2.000" (50.80mm)