MAL210118223E3
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
MAL210118223E3
Descripción:
CAP ALUM 22000UF 20% 63V SCREW
En stock : 215
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 3.299" (83.80mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.874" (22.20mm)
Voltage - Rated 63 V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.969" Dia (50.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm
Ratings -
Series 101 PHR-ST
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ripple Current @ High Frequency 14.43 A @ 10 kHz
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 22000 µF
Package Bulk
Impedance 15 mOhms