MAL214651221E3
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
MAL214651221E3
Descripción:
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
En stock : 3150
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.689" (17.50mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Ratings AEC-Q200
Series 146 RTI
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 220 µF
Package Bulk
Impedance 120 mOhms