MAL215376101E3
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
MAL215376101E3
Descripción:
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
En stock : 2978
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.413" (10.50mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.331" L x 0.331" W (8.40mm x 8.40mm)
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 100 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100kHz
Ratings -
Series 153 CRV
Package / Case Radial, Can - SMD
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 100 µF