MAP130-4003
Bel Power Solutions
Producto No:
MAP130-4003
Descripción:
AC/DC CNVRT 5V 15V -5V -15V 130W
Product Status Active
Efficiency 80%
Mfr Bel Power Solutions
Features Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 132 VAC, 175 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 15V
Voltage - Output 3 -5V
Voltage - Output 4 -15V
Voltage - Isolation 2.6 kV
Minimum Load Required Yes
Approval Agency CB, cCSAus, CE
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.50" L x 4.50" W x 2.00" H (215.9mm x 114.3mm x 50.8mm)
Number of Outputs 4
Current - Output 2 4 A
Current - Output 1 20 A
Series MAP130 (130W)
Power (Watts) 130W
Current - Output 4 1 A
Type Open Frame
Current - Output 3 1 A