Hogar / RF Amplifiers / MAPM-020512-010C00
minImg
MAPM-020512-010C00
MACOM Technology Solutions
Producto No:
MAPM-020512-010C00
Paquete:
Module
Descripción:
IC RF AMP GPS 20MHZ-512MHZ MOD
Guía del usuario
Mounting Type Through Hole
Current - Supply 2.5A
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Module
Series -
Package / Case 7-SIP Module
Voltage - Supply 28V
Test Frequency -
Mfr MACOM Technology Solutions
Frequency 20MHz ~ 512MHz