MAX30032CTA+T
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX30032CTA+T
Paquete:
8-uMAX
Descripción:
IC SURGE SUPPRESSION 10.3V 8UMAX
Guía del usuario
Voltage - Clamping 10.3V
Series -
Applications General Purpose
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)