MAX6279ELA12+
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX6279ELA12+
Paquete:
8-LCC (3x3)
Descripción:
IC VREF SHUNT 0.1% 8LCC
En stock : 410
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Noise - 0.1Hz to 10Hz -
Output Type Fixed
Tolerance ±0.1%
Current - Output 12 mA
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply -
Temperature Coefficient 25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 8-LCC (3x3)
Reference Type Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz 20µVrms
Series -
Current - Cathode 70 µA
Package / Case 8-CLCC
Mfr Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Voltage - Output (Min/Fixed) 1.225V