Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX6931AUI+T
Fabricante:
Paquete:
28-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC DRVR VFD TUBE SRL 28TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Digits or Characters | - |
| Configuration | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.65 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Display Type | Vacuum Fluorescent (VF) |
| Voltage - Supply | 8V ~ 76V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | 4-Wire Serial |
| Base Product Number | MAX6931 |