Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX693ACSE+
Fabricante:
Paquete:
16-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.514
$11.514
10
$10.5792
$105.792
25
$10.14068
$253.517
100
$8.934845
$893.4845
250
$8.496344
$2124.086
500
$8.22225
$4111.125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 4.4V |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Battery Backup Circuit |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Push-Pull, Push-Pull |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active High/Active Low |
| Base Product Number | MAX693 |