Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX693EPE+
Fabricante:
Paquete:
16-PDIP
Lote:
-
Descripción:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$16.4255
$16.4255
10
$15.09265
$150.9265
25
$14.46698
$361.6745
100
$12.746435
$1274.6435
250
$12.120898
$3030.2245
500
$11.61375
$5806.875
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 35ms Minimum |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 4.4V |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Battery Backup Circuit |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output | Push-Pull, Push-Pull |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active High/Active Low |
| Base Product Number | MAX693 |