Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX695EWE+
Fabricante:
Paquete:
16-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.8745
$15.8745
10
$14.592
$145.92
25
$13.98742
$349.6855
100
$12.32416
$1232.416
250
$11.719352
$2929.838
500
$11.229
$5614.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 4.65V |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Battery Backup Circuit |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output | Push-Pull, Push-Pull |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active High/Active Low |
| Base Product Number | MAX695 |