Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX7375AXR604+T
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
OSCILLATOR MEMS CMOS SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Frequency Stability | - |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.087" L x 0.053" W (2.20mm x 1.35mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | MAX7375 |
| Function | - |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Output | CMOS |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Base Resonator | MEMS |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX737 |