Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX7408CUA+T
Fabricante:
Paquete:
8-uMAX/uSOP
Lote:
-
Descripción:
IC FILTER 15KHZ LOWPASS 8UMAX
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.852
$5.852
10
$5.25255
$52.5255
25
$4.96546
$124.1365
100
$4.30331
$430.331
250
$4.082682
$1020.6705
500
$3.663371
$1831.6855
1000
$3.2775
$3277.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Filter Order | 5th |
| Number of Filters | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Filter Type | Elliptic, Low Pass Switched Capacitor |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Cutoff or Center | 15kHz |
| Base Product Number | MAX7408 |