Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX7413EUA+T
Fabricante:
Paquete:
8-uMAX/uSOP
Lote:
-
Descripción:
IC FILTER 15KHZ LOWPASS 8UMAX
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$7.163
$7.163
10
$6.4752
$64.752
25
$6.17348
$154.337
100
$5.36047
$536.047
250
$5.11955
$1279.8875
500
$4.667825
$2333.9125
1000
$4.51725
$4517.25
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Filter Order | 5th |
| Number of Filters | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Filter Type | Bessel, Low Pass Switched Capacitor |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Cutoff or Center | 15kHz |
| Base Product Number | MAX7413 |