Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX7426CUA+
Fabricante:
Paquete:
8-uMAX/uSOP
Lote:
-
Descripción:
IC FILTER 12KHZ LOWPASS 8UMAX
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.408
$4.408
10
$3.95675
$39.5675
25
$3.74072
$93.518
100
$3.241875
$324.1875
250
$3.075644
$768.911
500
$2.75975
$1379.875
1000
$2.49375
$2493.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Filter Order | 5th |
| Number of Filters | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Filter Type | Elliptic, Low Pass Switched Capacitor |
| Package | Tube |
| Frequency - Cutoff or Center | 12kHz |
| Base Product Number | MAX7426 |